O nás

Partner v bezpečnosti, hygieny práce a požární ochrany.

Firma POLUK – Preventivní ochrana se vyznačuje na trhu důrazem na prevenci v problematice BOZP&PO předcházení škodných událostí, které mohou vést k nemalým finančním ztrátám. Každá firma je jedinečná a má své specifické požadavky, proto si zaslouží individuální přístup odborníků s letitou praxí. Nabízíme Vám komplexní zastřešení problematiky „srdcaři bezpečáky“ v bezpečnosti práce, požární ochrany, životního prostředí a dalších služeb, které pro naše klienty neustále rozšiřujeme.

Naše moto: Vaše bezpečnost, naše starost, vaše spokojenost.

Kontaktujte nás

Naše historie

Jsme firma založená na rodinném profesionálním osobním přístupu, kde ke každému klientovi přistupujeme individuálně s plným nasazením. Naší snahou není pouze splnění základních legislativních požadavků, ale zejména zavádění preventivních opatření, které šetří čas, peněženku, a hlavně zvyšují efektivnost klienta.

Ve svěřeném prostoru metodicky vedeme klienta ke splnění legislativních požadavků, vedeme zaměstnance ke změně myšlení v problematice bezpečnosti. V rámci široké praxe narážíme na problematiku neochoty zaměstnanců podílet se na zlepšování pracovního prostředí a neochoty cokoliv měnit.

Ukážeme Vám, že to opravdu jde! Jde změnit pracovní myšlení zaměstnanců, jde snížit počet úrazů, jde snížit náklady na škody. Toto vše je skryto v pojmu prevence. Pomůžeme Vám výhodněji uspořádat pracoviště v podobě vytvoření layout, které povede ke zvýšení bezpečnosti, úspoře místa a produktivitě práce.

Jsme bezpečáci se zapálením pro věc, kde slovo nejde neexistuje! Vše jde, když se chce.

Za tým bezpečáků Ing. Lukáš Balcar

Naše mise

Vaše bezpečnost, naše starost, vaše spokojenost.

Budeme partnerem v dobrých i zlých časech, kde společně dosáhneme plnění legislativních požadavků a spokojenosti klienta.

Nebojíme se překážek, negativních zpráv, nepochopení problematiky zaměstnanci. Slova to nejde, to není možné, nelze udělat, Vašim zaměstnancům vyvrátíme a přesvědčíme, ano ono to jde.

0

Počet proškolených zaměstnanců

0

Počet řešených pracovních úrazů

0

Ušetření nákladu na pokutách

0

Absolvovaných státních kontrol

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím s použitím osobních údajů pouze pro účely komunikace a vyřešení Vaší individuální poptávky. Vaše osobní údaje nebudou použity pro marketing.

Your message was sent successfully.

Sorry!Something Went Wrong.