Ženy s dětmi, získejte flexibilní práci díky Mavimi!

Založte si účet, vyplňte profil a získejte první nabídky. Pracujte pohodlně, jak Vám to vyhovuje.

Mavimi důvěřuje již 0 žen

Inzeráty

Jak probíhá náš proces?

Jednoduše, online a zdarma

 • RYCHLÁ REGISTRACE

  Zaregistrujete se do našeho systému. Registrace je rychlá a intuitivní.

 • ANONYMNÍ PROFIL

  Vyplníte online formulář o svých zkušenostech, dovednostech a preferencích.

 • PŘÍMÉ OSLOVENÍ OD FIRMY

  Dle atraktivity profilu Vás firmy budou oslovovat.

 • REAKCE NA INZERÁTY

  Sama si můžete vybrat z desítek inzerátů a reagovat napsáním osobního vzkazu.

 • DOMLUVÍTE SE NA SPOLUPRÁCI

  Se zaměstnavatelem se domluvíte na podmínkách a začínáte

Požadavky pro začátek

U nás jsou pouze tři požadavky, které je nutno dodržet.

 • Chuť najít si pár hodin týdně k práci
 • Splnit minimální podmínky náboru
 • Vytvořit si vlastní profil odpovídající Vašim schopnostem
ZAREGISTROVAT SE
Eva Koláčková

"Díky registraci na Vašich stránkách se mi změnil život. Při mateřské jsem se snažila najít si práci ve svém oboru a to se mi bohužel několik měsíců nedařilo. Zkusila jsem si tedy najít podobný obor, kde bych se mohla uplatnit. Zkusila jsem se tedy přihlásit na rekvalifikační kurz programátora, kde bych mohla zúročit léta logiky a práci s čísly. Absolvovala jsem vstupní testy, zaplatila jsem si pokračování a zvládla další testy, aby mi to pracovní úřad zamítl s tím, že se mám po mateřské kam vrátit a proto rekvalifikaci nepotřebuji. Zhroutil se mi celý svět, tolik času stráveného nad učením, toho času co jsem mohla být s mým synem. Druhý den přišel telefonát od Vás, že byste pro mě měli nabídku. Sešla jsem se tedy s novým zaměstnavatelem na pohovoru a ačkoliv jsem si myslela, že jsem pohořela práci jsem dostala. Aniž by jsme měli podepsanou jakoukoliv dohodu zaplatili mi školení v účetním programu a po včerejším vstupním pohovoru se moc těším na další spolupráci. Můžu pracovat z domu, jak to bude vyhovovat mým potřebám a hlavně potřebám mého syna."

Tereza Kubíčková

"Na web Mavimi jsem se zaregistrovala spíš ze zvědavosti, moc šancí, že by mi někdo mohl nabídnout přivýdělek, jsem tomu nedávala - vždyť takových maminek jako jsem já přece je! O to větší bylo moje překvapení, když se mi zhruba po měsíci ozvala slečna Monika s dotazem, jestli bych měla zájem o spolupráci s firmou, která hledá někoho, jako jsem já. Zkusit jsem to samozřejmě chtěla - a protože obě strany byly s odvedenou prací a podmínkami spokojené, spolupracujeme v oboru, který je mi blízký a baví mě, doteď. Děkuju Mavimi za to, že nabízí maminkám možnost nejen si přivydělat, ale taky se ujistit, že pořád něco umějí a jejich pracovní dovednosti jsou žádané."

Alena Dolenská

"Žiji sama s dcerou v předškolním věku. Má dost koníčků, kterým se věnuje několikrát týdně, a proto pro mě bylo obtížné najít si práci na plný úvazek. Jednou jsem rozklikla reklamu na Mavimi, kde mě zaujalo, že dokáží pomoct najít práci maminkám na mateřské, na několik hodin týdně. Tak jsem se zkusila zaregistrovat a za nedlouho mne kontaktovali, že pro mě mají zřejmě vhodnou práci, i dle mých předchozích zkušeností. Na zkrácený úvazek, hodiny dle dohody. Super! Propojila jsem se se zaměstnavatelem a za 2 týdny začala pracovat. Ve skvělém kolektivu kolegů, kde mi nikdo nevyčítá, že z práce odcházím dřív."

Sales Manager ve společnosti Koopman International, Prague
Tomáš Jílek

"Chtěl bych touto cestou poděkovat společnosti Mavimi za rychlou reakci na náš požadavek získat nového zaměstnance. Váš návrh přijmout někoho na zkrácený pracovní úvazek byl nakonec nejlepší volbou. Doporučení na konkrétní osobu bylo přesně to, co jsme potřebovali. Absolutní spokojenost s Vaší službou Full service."

Zakladatelka a facilitátorka systému Biodanza v ČR
Aneta Končulová

"Vždy jsem byla velmi aktivní a činorodá žena a po pár měsících, co jsem se stala maminkou jsem měla chuť věnovat se částečně i něčemu jinému než jen dítěti a přijít tak na jiné myšlenky, dobít si baterky a zároveň vylepšít rodinný rozpočet. Věnovala jsem se tedy vlastnímu projektu biodanza.cz Důležité bylo, že si mohu určit, kolik toho udělám a kdy. Přesně to nabízí i Mavimi. Navíc ale bez rizika vlastního podnikání. Líbí se mi, že vše pro vás Mavimi zařídí a zprostředkuje. Můžete si aktivně odpočinout a zároveň si pak dopřát např. lekce plavání pro vašeho broučka. Projektu Mavimi moc fandím a přeju mu spoustu spokojených maminek i firemních zákazníků."

Kateřina Čiperová

"Projektu MAVIMI děsně fandím a držím palce. Myslím, že to je skvělý nápad a úžasná příležitost, jak my maminky můžeme během mateřské/rodičovské dovolené trošku vypnout od denodenních starostí, přijít na jiné myšlenky a vrátit se tak do doby, kdy jsme o dětských slastech a strastech neměly vůbec žádné tušení. Vždycky jsem byla hodně akční, a to se nezměnilo ani s příchodem syna. Jen si to musím všechno lépe zorganizovat a díky MAVIMI je to o něco snažší. A co je hlavní, mám pocit, že ačkoliv pracuju, tak vlastně odpočívám, čemuž bych dříve nikdy nevěřila"

Eva Lázoková

"Po skončení rodičovské dovolené jsem marně hledala dostatečně flexibilní místo na zkrácený úvazek. V kariéře jsem chtěla pokračovat takovým způsobem, abych udržela rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem, aniž bych některou z oblastí odbývala nebo večer padala na ústa vyčerpáním, a trápily mě výčitky, že v každé své roli nezvládám podávat 100% výkon.

Proto bylo potřeba jít jinou cestou. Nejsem však typ na rozjíždění vlastního byznysu a – alespoň zatím, dokud jsou moje děti malé – nechci věnovat profesi tolik prostoru, aby se mi vyplatil status OSVČ. Jako optimální se ukázalo pracovat na několika dílčích menších projektech, jejichž množství a rozsah si mohou rozvrhnout podle vlastních potřeb. Právě tento styl práce nabízí projekt Mavimi, kterému velmi fandím."