HR Talent Recruiter / Consultant

Specialista pro nábor

Název firmy:
Human Capital s.r.o.
Sídlo:
Peckova 280, Praha 18600
Web:
www.humancapital.cz
Jsme rodinná personálně poradenská společnost, která vyhledává vhodné kandidáty na různé IT, obchodní, manažerské a expertní pozice.

Místo výkonu práce

Praha

Požadovaný úvazek

25 - 32 hodin týdne

Nabízené druhy spolupráce

  • Dohoda o provedení práce

  • Živnostenský list

Minimální požadovaná praxe

3 roky

Krátky popis pozice

Vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů na sociálních sítích, vedení pohovorů s kandidáty na obchodní, manažerské, expertní a IT pozice.

Co nabízíme

Práci z domova nebo možnost práce z kanceláře v centru Prahy, moderní, digitální HR nástroje, motivující finanční odměnu závislou na výkonu

Co požadujeme

zkušenost nebo aspoň radost z práce na sociálníc sítích (LinkedIn, Facebook), trpělivost, preciznost, velmi dobré komunikační dovednosti, samostatnost a zodpovědnost

Finanční ohodnocení

200,-/h + bonus (až 40tis. Kč při 50% úvazku)

Zobrazit heslo Skrýt heslo
Velké písmeno Malé písmeno Číslo 8 znaků

Další inzeráty

Zrušit
Zrušit