Ženy na rodičovské dovolené, které opravdu chtějí pracovat.

Zaregistrujte se, zadejte Vaše požadavky a využijte schopnosti aktivních maminek.

Zobrazit heslo Skrýt heslo
Velké písmeno Malé písmeno Číslo 8 znaků

Jak najít tu správnou maminku a začít zadávat úkoly?

Všechny kroky se dají provést jednoduše online a během několika dní můžete začít zadávat první úkoly.

 • REGISTRACE

  ZDARMA si vytvoříte uživatelský účet v našem systému.

 • PROFIL

  Vyplníte základní údaje o Vaší společnosti.

 • ZADÁNÍ A VÝBĚR

  Zadáte charakteristiky činnosti nebo úkolu a Vaše požadavky na kvalifikaci maminky.

  Systém Vám navrhne vhodné kandidátky.

  Vyberete si, komu úkol zadáte.

  Zkonzultujete zadání a předáte úkol.

  To vše online!

 • SPOLUPRÁCE

  Během spolupráce máte přehled o odpracovaných hodinách, které maminky evidují v našem online systému.

 • SCHVÁLENÍ A ODMĚNA

  Odpracované hodiny odsouhlasíte.

  Po skončení úkolu či projektu, nebo na konci měsíce zaplatíte odpracované hodiny přímo mamince.

  20% z odměny pro maminku zaplatíte Mavimi měsíčně, na základě faktury. Nic víc neplatíte

Co o nás říkají ostatní?

"Vždy jsem byla velmi aktivní a činorodá žena a po pár měsících, co jsem se stala maminkou jsem měla chuť věnovat se částečně i něčemu jinému než jen dítěti a přijít tak na jiné myšlenky, dobít si baterky a zároveň vylepšít rodinný rozpočet. Věnovala jsem se tedy vlastnímu projektu biodanza.cz Důležité bylo, že si mohu určit, kolik toho udělám a kdy. Přesně to nabízí i Mavimi. Navíc ale bez rizika vlastního podnikání. Líbí se mi, že vše pro Vás Mavimi zařídí a zprostředkuje. Můžete si aktivně odpočinout a zároveň si pak dopřát např. lekce plavání pro Vašeho broučka. Projektu Mavimi moc fandím a přeju mu spoustu spokojených maminek i firemních zákazníků."

Aneta Končulová, zakladatelka a facilitátorka systému Biodanza v ČR

"Projektu MAVIMI děsně fandím a držím palce. Myslím, že to je skvělý nápad a úžasná příležitost, jak my maminky můžeme během mateřské/rodičovské dovolené trošku vypnout od denodenních starostí, přijít na jiné myšlenky a vrátit se tak do doby, kdy jsme o dětských slastech a strastech neměly vůbec žádné tušení. Vždycky jsem byla hodně akční, a to se nezměnilo ani s příchodem syna. Jen si to musím všechno lépe zorganizovat a díky MAVIMI je to o něco snažší. A co je hlavní, mám pocit, že ačkoliv pracuju, tak vlastně odpočívám, čemuž bych dříve nikdy nevěřila"

Kateřina Čiperová

"Po skončení rodičovské dovolené jsem marně hledala dostatečně flexibilní místo na zkrácený úvazek. V kariéře jsem chtěla pokračovat takovým způsobem, abych udržela rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem, aniž bych některou z oblastí odbývala nebo večer padala na ústa vyčerpáním, a trápily mě výčitky, že v každé své roli nezvládám podávat 100% výkon.

Proto bylo potřeba jít jinou cestou. Nejsem však typ na rozjíždění vlastního byznysu a – alespoň zatím, dokud jsou moje děti malé – nechci věnovat profesi tolik prostoru, aby se mi vyplatil status OSVČ. Jako optimální se ukázalo pracovat na několika dílčích menších projektech, jejichž množství a rozsah si mohou rozvrhnout podle vlastních potřeb. Právě tento styl práce nabízí projekt Mavimi, kterému velmi fandím."

Eva Lázoková