Vzdělávání na Mavimi zdarma. S Digiskills!

V Mavimi si od začátku uvědomujeme, jak klíčové je, aby se maminky na mateřské a rodičovské vzdělávaly. Proč? Aby pro ně nebyl návrat do práce tak drsný. Aby neměly pocit, že za ten rok, dva, tři zapomněly všechno, co dříve uměly. Aby to byly stále ty stejné sebevědomé ženy, jako když odcházely na mateřskou. Aby držely krok s rychle měnícím se světem a technologiemi. A od začátku jsme věděli, že v tomto ohledu chceme maminkám pomoci. Hledali jsme cesty a hlavně partnery, kteří by nám rozuměli a také chtěli maminkám pomoci. Našli jsme Digiskills a společně maminkám k Vánocům nadělíme možnost se zdarma vzdělávat.

Digiskills pro maminky registrované na Mavimi postupně zpřístupní celkem 16 kurzů, ve kterých najdou téměř 200 microlearningových videí. Kurzy jsou zaměřené jednak na vlastní osobní produktivitu, tak na produktivitu a spolupráci uvnitř týmu, práci s informacemi, plánování a práci s kalendářem, efektivní využití mobilního telefonu apod. Tematicky se kurzy věnují nejpoužívanějším aplikacím a nástrojům od Office 365 a také od Googlu.

Co je Digiskills?

Digiskills je soukromá vzdělávací organizace zaměřená na digitální transformaci a inovace ve firmách. To vše za pomoci microlearningových videí, inspirativních přednášek a workshopů nebo inovačních eventů. Digiskills jako expert na digitalizaci pomáhá organizacím zavádět ty nejlepší aplikace a nástroje pro zvýšení produktivity. Nabízí desítky online i offline kurzů zaměřených na nejnovější trendy v oblasti digitalizace. Kurzy jsou zaměřené na digitální produktivitu, Office 365, G Suite, digitální bezpečnost, agilitu a agilní řízení projektů a na Fit for business. Microlearningový portál Digiskills aktuálně nabízí přes 180 kurzů a 2300 videí.

První kurzy budou zveřejněny 21. 12. 2018 a postupně budou přidávány další.

Jak se dostat ke kurzům?

Kurzy budou zpřístupněny všem registrovaným maminkám na Mavimi. Maminka po přihlášení do svého účtu na Mavimi uvidí v menu záložku Digiskills, přes kterou se dostane k registraci do sekce Mavimi Digiskills. Takže registrace, přihlášení a hurá na první kurz ;-)