Štěstí v práci?

Víte, že podle studií je štěstí v práci dobré nejen pro zaměstnance, ale i pro byznys samotný? Šťastnější pracoviště jsou efektivnější, méně stresující, s méně absencemi a nižší fluktuací.

Jak štěstí na pracovišti dosáhnout? Zodpovězení nejen této otázky bude zasvěcen den 15. listopadu 2018, kdy se koná již 4. ročník konference Happiness@Work.


Bude řeč  např. o tom, proč je štěstí v práci důležité a proč bychom se mu měli věnovat; jak nás (nejen v práci) ovlivňuje to, co jíme; o radikální otevřenosti a upřimnosti ve firmě; o tom, co se stane, když dáte lidi na první místo. K tomu budou prezentovány nejnovější výzkumy, které ukazují konkrétní postupy, které reálně mění nastavení lidí.

Na konferenci se setkáte s řečníky z ČR i zahraničí. Potkáte Alexe Kjerulfa, Sonju Lyubomirsky, Margit Slimákovou, Jirku Halouska, Petra Pouchlého, Moniku Hilm, Tomáše Vránka, Leoše Jiřele a Josefa Dvořáčka. Celý program akce je k nalezení ZDE.


Mavimi nebude na konferenci chybět. Ve čtvrtek 15. 11. nás můžete potkat na hlavním konferenčním dni a expu. Zastavte se u nás.Zástupci firem si u nás budou moc zasoutěžit o předplatné na Mavimi!

Je podle Vás štěstí v práci důležité? Jaké máte zkušenosti?