Mavimi recenze: Dvě telefonní operátorky pro agenturu Helas s předplatným Budget

Společnost: Agentura Helas zaměřující se na eventy pro podnikatele

Pozice: Telefonní operátorka, práce z domova, 40 h / měs.

Start: 12.7.2018

Balíček: Budget

Úspěch: Komunikace s 8 maminkami, navázání spolupráce se 2

Cíl - začátek spolupráce: Září 2018


Za Agenturu Helas, Petra Tůmová:

Rozhodli jsme se vyzkoušet Mavimi.cz pro vyhledání telefonních operátorek. Některým maminkám jsme napsali pomocí portálu osobní zprávu a zároveň jsme vystavili inzerát. Skvěle se mi pracovalo s dostupnými filtry, usnadnily mi vyhledávání maminek, které jsem chtěla oslovit. Ve výsledku jsme komunikovali s 8 maminkami a se 2 jsme se pak dohodli na spolupráci. Obě už nastoupily, i když ve výsledku mohou pracovat méně hodin než jsme se původně domlouvaly, jejich skvělé výkony to vyrovnávají.

Jsme maximálně spokojení a přejeme projektu Mavimi mnoho úspěchů. Mavimi je skvělý a hlavně moc užitečný nápad.Paní Magda:

Na Mavimi jsem registrovaná už rok. Nemám hlídání, tak jsem na práci netlačila, spíš jsem se tak rozkoukávala, až jsem narazila na nabídku agentury Helas, která hledala maminky pro navolávání z domova. Do firmy jsem šla jenom na úvodní 30 min školení. Od té doby funguji po mailu nebo po telefonu a do agentury docházím akorát pro výplatu. S firmou Helas se mi spolupracuje výborně. Děkuji za příležitost.


Paní Anna:

Před pár měsíci jsem začala sledovat Mavimi na Facebooku a zahlédla jsem pracovní pozici, která vyžadovala málo hodin a bylo možné ji dělat z domova. Vytvořila jsem si na Mavimi profil a poslala životopis. Ozvala se mi Petra Tůmová z Agentury Helas a po úvodním telefonátu mi poslala do emailu slíbené informace včetně call scriptu, který jsem jí nasledně řekla do telefonu. Spokojenost byla oboustranná a domluvily jsme se na spolupráci. Přestože původně hledali maminku z Prahy, rozhodli se mi dát šanci, což oceňuji. Jsem z venkova a určitě je náročnější najít práci z domova zde, než ve velkých městech. Pracuji dle domluvy, ne více než pár hodin týdně, ale jsem spokojená s drobným přivýdělkem i s tím, že mohu chvíli řešit něco jiného, než péči o dceru. S Petrou Tůmovou je výborná spolupráce.