Mavimi recenze: Nastejnelodi.cz získali účetní během 1 měsíce s balíčkem All inclusive

Společnost: Nastejnelodi.cz zaměřující se na zpracování účetnictví

Pozice: Juniorní účetní, práce z domova, flexibilní rozvržení prac.doby, 50 hod. / měs.

Balíček: All Inclusive

Úspěch: Komunikace s 6 maminkami, navázání spolupráce s 1

Od startu do cíle: Hledat se začalo v září a paní Eva začala pracovat v listopadu 2017Nastejnelodi.cz:

Jako u mnoha firem i naše možnosti růstu naráží na nedostatek schopných lidí, kteří prostě v dnešní době „nejsou“. Díky Mavimi ale víme, že to není pravda. Maminka, která k nám na částečný úvazek nastoupila, se zapracovala velice rychle, neboť již měla dobrou kvalifikaci a zkušenosti. Jejím hlavním požadavkem byla flexibilita a volná pracovní doba – to je u nás naprostou samozřejmostí. Jsme velmi rádi za přínos, který pro nás Mavimi má. Můžeme jenom doporučit – skvělý zákaznický servis, doporučení kvalifikovaných pracovníků na zkrácený úvazek, kterých je na trhu nedostatek, a to vše za rozumnou cenu. Děkujeme, Mavimi! Jen tak dál…Děkujeme, Mavimi! Jen tak dál…

Martin Tyšer
Paní Eva:

Díky registraci na Vašich stránkách se mi změnil život. Při mateřské jsem se snažila najít si práci ve svém oboru a to se mi bohužel několik měsíců nedařilo. Zkusila jsem se přihlásit na rekvalifikační kurz programátora, abych mohla zúročit léta práce s logikou a čísly. Absolvovala jsem vstupní testy, zaplatila jsem si pokračování a zvládla další testy. Úřad práce mou rekvalifikaci však odmítl. Zhroutil se mi celý svět – tolik času, který jsem mohla být se synem, co jsem strávila nad učením. Druhý den přišel telefonát od Vás. Šla jsem na pohovor a ačkoliv jsem svému výkonu před potenciálním zaměstnavatelem moc nevěřila, dostala jsem nabídku. Aniž jsme měli podepsanou jakoukoliv dohodu, zaplatili mi školení v účetním programu a po včerejším vstupním pohovoru se moc těším na další spolupráci. Můžu pracovat z domu, jak to bude vyhovovat mým potřebám a hlavně potřebám mého syna.Mavimi poznámka:
S radostí můžeme říci, že se společnost Nastejnelodi.cz rozhodla vyzkoušet Mavimi i letos. Během měsíce našli na Mavimi další účetní, se kterou snad v nejbližší době navážou spolupráci.

Foto: Archiv společnosti Na stejné lodi