Mamafest – konference nejen o příbězích podnikání a práci maminek


Přemýšlíte nad tím, že byste začali podnikat? Hledáte zaměstnání nebo přivýdělek a zajímají vás zkušenosti lidí, kteří tuhle misi mají už úspěšně za sebou? Pak dorazte stejně jako my na Mamafest.

Kdy: 17. března od 10 do 17 hodin

Kde: Jack Daniel’s Musician Factory (v areálu Vnitroblocku)

Co: Mamafest – minikonference pro ženy/mámy stojící před rozhodnutím, jestli začít podnikat anebo se naplno vrátit do zaměstnání či se pustit do práce na zkrácený úvazek.

Za kolik: 250 Kč – v ceně jsou nejen přednášky, ale také malé občerstvení a poukázka na kávu.


Přijďte se nastartovat.

Celý den bude plný inspirace, nových kontaktů, nápadů a také dobré kávy. Uslyšíte skutečné příběhy, které nejsou jen o byznyse, ale i o touze dělat věci zábavné, naplňující, smysluplné a zároveň také umožňující péči o rodinu a manželství.

Součástí bude i lákavá tombola, ve které můžete získat třeba kupón na dentální ošetření od Canadian Medical, termotriko české značky ScutumWear, růžový diář Doller, roční pronájem e-shopu od Shoptetu, láhev růžového vína i poukázku od Feeda nebo Biana.

Na koho se na Mamafestu můžete těšit?

Na Mamafestu uslyšíte nejenom naši Anetu, která se s vámi podělí o to, jak zvýšit své šance pro nalezení přivýdělku na rodičovské, ale také tyto zajímavé osobnosti a jejich příběhy:

  • Lucie Václavková poradí s tím, jak začít podnikat.

  • Miriam Vránová – zkušená PRistka vám poradí, jak vést a zakládat neziskovky.

  • Zora Arazimová – pracuje 6 let v v oboru HR, zároveň založila neziskovou organizaci Genixa, kde pořádají workshopy na témata související s hledáním zaměstnání.

  • Tereza Veselá – určitě ji znáte jako blogerku Madame Coquette, nyní se věnuje profesionálnímu focení. Zajímá vás její příběh?

  • Pavla Dandová je také blogerka, kromě toho vede kurzy o nošení dětí a založila nadační fond S lehkou hlavou.

  • Lucie Šálená, úspěšná majitelka e-shopu s hračkami Chytrá opička, vám prozradí, co všechno vedení e-shopu obnáší.

  • Jana Hejnicová nastoupila jako máma do startu-pu Dodo. Jaké to pro ni bylo, když se o děti staral její manžel? Jak se připravovala na pohovor? A co chystá ve svém projektu pro mámy Mamarket?

  • Petra Uharček se věnuje blogování už několik let, z jejího blogu Myhomestyle se postupně také vyčlenila část s e-shopem. Kde bere nápady a čas na tvorbu?

  • Gabinu Hrdina si vybavíte, když se řekne houpací prkno. Její značka Utukutu proráží do celé Evropy, přitom začínali teprve v roce 2014. Je složité vyrobit a prodat vlastní hračky?

  • Radek Hudák ze Shoptet promluví o tom, jak vybrat nejvhodnější řešení e-shopu.